tło
tło
plecy

We love skin.


CIAŁO

Being extraordinary.

Strona Główna  /  Produkty  /  Pielęgnacja Ciała

KREMY

Odkryj nasze aktywne kremy.
Delikatna pielęgnacja ciała oparta na bazie naturalnych składników.

krem antycellulitowy
kobieta w szlafroku trzymająca krem antycellulitowy dermash

SERUM

Odkryj moc skoncentrowanej pielęgnacji o zwiększonej biodostępności składników aktywnych. Formuły oparte na bazie liposomów docierają w głębsze warstwy skóry i charakteryzują się przedłużonym działaniem.

serum antycellulitowe
tło
zestaw peeling i krem z kurkuminą

napis zestawy

ZESTAWY
DO PIELĘGNACJI
TWARZY

Odkryj skomponowane przez nas zestawy
do pielęgnacji skóry.

napis dermash

plecy

CIAŁO

Strona Główna  /  Produkty  /  Pielęgnacja Ciała

KREMY

Odkryj nasze aktywne kremy.
Delikatna pielęgnacja skóry twarzy oparta na bazie naturalnych składników.

Dbanie o swoją skórę jest niezmiernie ważne, ponieważ w ten sposób można zapobiec jej starzeniu, zwiotczeniu czy powstawaniu na niej cellulitu. W naszej bogatej ofercie znajdziesz najwyższej jakości kremy bądź sera do ciała. Proponujemy produkty, które oprócz tego, że świetnie nawilżają skórę oraz poprawiają jej kondycję, to powstały również z myślą o naszej planecie. Ważny jest dla nas dobry stan zarówno Twojej skóry, jak i otaczającego nas środowiska. Dlatego też znajdziesz u nas wegańskie kosmetyki do ciała – zostały one oparte jedynie na naturalnych składnikach, więc możesz mieć pewność, że nie zawierają tzw. zapychaczy, które mogłyby negatywnie wpłynąć na Twoją skórę.

Wegańskie kosmetyki do ciała – sprawdź je na własnej skórze!

W tej kategorii postawiliśmy na pielęgnację ciała, dlatego znajdziesz tutaj takie kosmetyki jak aktywny krem czy serum przeciw cellulitowi. Duet ten sprawdzi się jako nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej – sprawdź jego działanie na własnej skórze! Tak jak już wcześniej wspominaliśmy, w naszym asortymencie dostępne są kosmetyki wegańskie, które powstały na bazie naturalnych składników. Jesteśmy niezwykle ciekawi, jak Ci się sprawdzą i czy będziesz po nie często sięgać – jednak z racji tego, iż są to świetne produkty, możemy się założyć, że skradną Twoje serce. Stanowią one także znakomity pomysł prezentowy. Można podarować je każdej miłośniczce wysokiej jakości produktów do pielęgnacji – w ten sposób będzie mogła je przetestować, a nie tylko słuchać o ich znakomitym działaniu od Ciebie czy innych kobiet, które odkryły już nasze kosmetyki. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!

SERUM

Odkryj moc skoncentrowanej pielęgnacji o zwiększonej biodostępności składników aktywnych. Formuły oparte na bazie liposomów docierają w głębsze warstwy skóry i charakteryzują się przedłużonym działaniem.

zestawy